Feringer | Labākā pirts krāsns

ИНТЕРЬЕР ВАШЕЙ БАНИ СТАНЕТ ОСОБЕННЫМ

Ведь он неповторим

НОВАЯ ПЕЧЬ

FERINGER krāsns - labākā pirts krāsns

IZSMALCINĀTS DIZAINS

Feringer krāsnīm piemīt pārdomāts pievilcīgs dizains, jūs varat izvēlēties apdares krāsu un materiālu pēc saviem ieskatiem. Tehnoloģija „LAMELE” ļauj pārnest dabīgā akmens naturālu rakstu uz jebkuru virsmu. Bet ja estētikas jautājums spēlē jums izšķirošu lomu, pasūtiet izstrādājumu ar individuālu dizainu!

AUGSTA KVALITĀTE

Feringer krāsnis tiek ražotas no augstās kvalitātes materiāliem, izmantojot mūsdienīgu automatizētu aprīkojumu, un atbilst vietējiem un Eiropas kvalitātes standartiem. Pērkot mūsu produkciju, jūs iegūstat izstrādājumu, kurš atzīts un sertificēts Krievijā un Vācijā!

MONTĀŽAS VIENKĀRŠUMS

Unikālā lameļu stiprinājuma tehnoloģija ļauj viegli un ātri veikt krāsns apdari, neizmantojot toksisku līmējošu maisījumu. Montāžas process ir maksimāli vienkāršs un ērts – tiks galā pat iesācējs. Jums nevajadzēs tērēt daudz laika un spēku jaunās krāsns uzstādīšanai, pat ja jūs neesiet profesionāls!

PĒRKOT FERINGER, JŪS IEGŪSTAT NE TIKAI KRĀSNI

Bet arī daudz pozitīvo emociju – jūs būsiet apmierināti ar savu pirkumu

PATIKA

Feringer krāsnis veido optimālu temperatūras režīmu un uztur gaisa mitrumu. Jūs nejutīsiet diskomfortu, sausumu un smacēšanu, varēsiet pilnībā atslābināties, aizmirst par problēmām un izbaudīt pilnvērtīgu atpūtu pirtī.

VESELĪBA

Tvaiks krievu pirtī palīdzēs jums stiprināt imunitāti un paaugstināt organisma tonusu, atjaunot veselību un dzīves spēkus. Regulārās procedūras stiprinās nervu sistēmu un paaugstinās noturību pret stresiem.

ĢIMENES ATPŪTA

Feringer krāsnis veido pērtuvē patīkamu maigu klimatu, kurš ir absolūti komfortabls pat bērniem – jūs varēsiet ņemt līdzi bērnu uz pirti. Tas ļaus jums ne tikai relaksēties, bet arī pavadīt vairāk laika ar savu ģimeni.

DROŠĪBA

Akmens krāsnī uzkarsējas līdz augstai temperatūrai, turklāt akmens apdares lameles uz tās ārējās virsmas paliek ne pārāk karstas – nejauši pieskaroties, bērns neapdedzināsies. Jūs varēsiet neraizēties par jūsu mazuļa drošību.

MŪSU ATBALSTS

Pasūtot krāsni pie mums, jūs iegūstat mūsu atbalstu visos etapos. Menedžeri konsultēs jūs par jebkuru jautājumu, palīdzēs izvēlēties piemērotu modeli un nepieciešamos aksesuārus. Visi jautājumi, kuri jums rodas, tiek risinātas tieši ar rūpnīcu. Ja vēlaties, mēs piegādāsim jūsu krāsni jebkurā Baltijas reģionā.

  Piegāde visā pasaulē

  Mēs piegādājam krāsni visāpasaulē. Sazinieties ar mums, laiuzzinātu par piegādes izmaksām.

  Mīlestība no pirmā acu skatiena

  Jūs iemīlēsiet savu pirti pēc mūsukrāsns pirkšanas!

  KONTAKTI

  Vietalvas iela 1, Rīga, Latvija

  +371 28283231

  [email protected]